1% Twojego podatku może pomóc chodzić półtorarocznemu Brunowi

1% podatku dla Bruna Waszczuk - Siepomaga.pl

Przeznacz 1% swojego podatku z PITu na pomoc dla półtorarocznego Bruna, który urodził się bez wykształconych nóżek. W Polsce czeka go tylko amputacja, uratować go może jedynie droga operacja w USA.

Bruno Waszczuk od urodzenia cierpi na rzadką chorobę Tibial Hemimelia. Ma zdeformowane rączki i niewykształcone nóżki. W Polsce lekarze wydali na niego wyrok - amputacja. Pomóc może mu tylko operacja w Paley Institute w USA, jest jednak ona bardzo kosztowna.

Możesz pomóc Brunowi, przeznaczając 1% swojego podatku na jego leczenie!

Jak przekazać 1% podatku? Wystarczy na końcu formularza PIT w polu numer KRS podać liczbę 0000396361, a w rubryce cel szczegółowy wpisać 0052134 Bruno. 1% dla OPP przekazujemy za pośrednictwem siepomaga.pl.

Przekaż 1% podatku
Numer KRS 0000396361
Cel szczegółowy 1% 0052134 Bruno

Czas działa na niekorzyść chłopca - operacja powinna być przeprowadzona między 2 a 3 rokiem życia. Liczy się każda złotówka. Prosimy o pomoc!

1% podatku - Siepomaga.pl
Zbiórka na siepomaga.pl

Linki, które pomogą Ci pomagać:

Więcej o Brunie
https://www.kawalek-nieba.pl/bruno-waszczuk/
https://www.facebook.com/bruno.waszczuk/

Fundacja Pomocy Poszkodowanym Excambium nie znajduje się w wykazie Organizacji Pożytku Publicznego (OPP), nie zbieramy również datków dla małego Bruna Waszczuka. Pomagamy jedynie w przekazywaniu informacji na temat tej zbiórki. Wszelkie darowizny i dotację prosimy kierować na adres zbiórki w serwisie siepomaga.pl - https://www.siepomaga.pl/nozki-bruna - a bardziej szczegółowe pytania kierować na fan page akcji, który jest prowadzony przez rodziców Bruna.

Tymoteusz Krężel